• Programma

    WedstrijddatumThuisteamUitteamStatusScheidsrechter
    24 mei. 20:00Almere FC VR30+1Buitenboys sc. VR30+2Te spelen
    24 mei. 20:00Soest SO 35+1Buitenboys sc. 35+3Te spelen
    24 mei. 20:40KVVA 35+1Buitenboys sc. 35+3Te spelen
    24 mei. 21:00Altius VR30+1Buitenboys sc. VR30+2Te spelen
    25 mei. 08:30Hoogland JO13-3Buitenboys sc. JO13-3Te spelen
    25 mei. 08:30Huizen JO9-5Buitenboys sc. JO9-6Te spelen
    25 mei. 09:00Zuidvogels HSV De JO15-1Buitenboys sc. JO15-2Te spelenA.R. (Fred) Valkenhoff
    25 mei. 09:00Dijk De asv JO9-7Buitenboys sc. JO9-3Te spelen
    25 mei. 09:00FC Amsterdam JO11-1Buitenboys sc. JO11-1Te spelen
    25 mei. 09:00Spakenburg MO11-2Buitenboys sc. MO11-1Te spelen
    25 mei. 09:00IJsselmeervogels JO15-4Buitenboys sc. JO15-3Te spelenP. (Patrick) de Graaf
    25 mei. 09:30Laren 99 sv MO15-1Buitenboys sc. MO15-1Te spelenAfgeschermd
    25 mei. 09:30SDO JO10-1Buitenboys sc. JO10-3Te spelen
    25 mei. 10:00Eemnes JO13-1Buitenboys sc. JO13-2Te spelenK.W. (Koen) Vlaar
    25 mei. 10:00Waterwijk asc JO11-3Buitenboys sc. JO11-3Te spelen
    25 mei. 10:00Forza Almere JO9-1Buitenboys sc. JO9-7Te spelen
    25 mei. 10:00PVC JO12-2Buitenboys sc. JO12-2Te spelen
    25 mei. 10:00IJburg AFC JO9-3Buitenboys sc. JO9-2Te spelen
    25 mei. 10:00Waterwijk asc JO9-6Buitenboys sc. JO9-8Te spelen
    25 mei. 10:15Graveland 's JO12-3Buitenboys JO12-7MTe spelen
    25 mei. 10:20GeuzenMiddenmeer JO11-4Buitenboys sc. JO11-8Te spelen
    25 mei. 10:30DVS'33 Ermelo JO15-1Buitenboys sc. JO15-1Te spelen
    25 mei. 10:30CJVV JO10-2Buitenboys sc. JO10-2Te spelen
    25 mei. 11:15AS'80 JO10-8Buitenboys sc. JO10-9Te spelen
    25 mei. 11:15HBC MO15-2Buitenboys sc. MO15-3Te spelenT.A.C. (Thomas) van der Meer
    25 mei. 12:00Olympia '25 2Buitenboys sc. 2Te spelen
    25 mei. 12:00Diemen sv. JO12-1Buitenboys sc. JO12-4Te spelen
    25 mei. 12:15GVVV JO10-1Buitenboys sc. JO10-1Te spelen
    25 mei. 13:00IJburg AFC JO13-3Buitenboys sc. JO13-6Te spelen
    25 mei. 13:30Victoria JO11-4Buitenboys sc. JO11-9Te spelen
    25 mei. 14:30Laren 99 sv 1Buitenboys sc. 1Te spelenR. (Remco) Appel
    25 mei. 16:35WSV 1930 JO19-1Buitenboys sc. JO19-1Te spelenN.S. (Norbert) van Zanten
    26 mei. 10:00RODA '23 Rksv JO15-2Buitenboys sc. JO15-2Te spelenE.T. (Erik) Boeree
    26 mei. 10:15Swift JO19-2Buitenboys sc. JO19-1Te spelenAfgeschermd
    26 mei. 11:00Batavia '90 3Buitenboys sc. 4Te spelen
    26 mei. 11:00AFC JO17-6Buitenboys sc. JO17-5Te spelen
    26 mei. 11:30FIT avv JO19-1Buitenboys sc. JO19-3Te spelen
    26 mei. 12:30Abcoude fc 5Buitenboys sc. 2Te spelenAfgeschermd
    26 mei. 13:00Purmerend JO19-2Buitenboys sc. JO19-2Te spelen
    26 mei. 14:30GeuzenMiddenmeer 9Buitenboys sc. 3Te spelen
    27 mei. 18:30CTO '70 vv JO12-1Buitenboys JO12-5GTe spelen